iHOT

Cynthia Nixon: Manželce koupila orchideje

00:01 | 22.09.2013

Hvězda seriálu Sex ve městě Cynthia Nixon před nedávnem zamilovaně koukala na svou manželku, když si s ní vyšla na zápasy tenisového US Open a svou lásku jí zjevně dokazuje velmi často.
Fotografové nachytali Cynthii v ulicích New Yorku, jak se domů vrací s obrovskou kyticí orchidejí.
Osmačtyřicetiletá herečka, která má ze svého manželství s Dannym Mozesem dvě dospívající děti, se k bisexualitě přiznala v roce 2008, přestože se s Mozesem rozvedla už o pět let dříve. Světu poté představila svoji nyní již manželku Christine Marinoni. Její volba tehdy mnohé překvapila, protože Christine nepatří zrovna k ženám, které o sebe pečují. Chová se dost mužsky a má viditelnou nadváhu. Přesto to s ní Cynthii Nixon funguje už celých devět let.

Prohlédněte si celou sérii Cynthia Nixon: Manželce koupila orchideje

Všechny příspěvky v kategorii: Cynthia Nixon   |   předchozí příspěvek: Cynthia Nixon ze Sexu ve městě: Vdala se za svou přítelkyni

Cynthia Nixon ze Sexu ve městě: Vdala se za svou přítelkyni

00:03 | 29.05.2012

Herečka známá především ze seriálu Sex ve městě se před dvěma dny vdala. Během celkem obyčejného obřadu si vzala svou dlouholetou přítelkyni Christine Marinoni. Svatba proběhla ve státě New York.
Cynthia už jednou vdaná byla. V roce 1988 si vzala profesora Dannyho Mozese, kterému porodila dvě děti a v roce 2003 se s ním rozvedla. O rok později začala chodit se svou současnou manželkou, která loni porodila syna, jež dostal příjmení po obou svých matkách a má tedy celkem dlouhé jméno Max Ellington Nixon-Marinoni.

Prohlédněte si celou sérii Cynthia Nixon ze Sexu ve městě: Vdala se za svou přítelkyni

Všechny příspěvky v kategorii: Cynthia Nixon   |   předchozí příspěvek: Cynthia Nixon: Tah s rakovinou se jí vyplatil

Cynthia Nixon: Tah s rakovinou se jí vyplatil

00:02 | 29.01.2012

Hvězda Sexu ve městě Cynthia Nixon podnikla riskantní, ale úspěšný tah. Včera totiž měla na Broadwayi premiéru hra, ve které Cynthia hraje pacientku s rakovinou, a herečka se dočkala ovací ve stoje.
Nixon také pro svou roli udělala maximum. Dokonce si nechala oholit hlavu, aby vše vypadalo maximálně důvěryhodně. A její usilí zabralo. Diváci doslova aplaudovali a Cynthia si svůj úspěch na jevišti užívala v bílém županu, ve kterém odehrála většinu představení.
Pro herečku je to dašlí milník v kariéře. Do podvědomí diváků se totiž zatím zapsala především díky seriálu Sex ve městě, který už ovšem skončil, a i když se ho Sarah Jessica Parker snaží vzkřísit, pro původní herečky už v něm místo nebude. Nixon sice měla další menší seriálové role, prestižní Broadway ale pro ni může znamenat budoucnost.

Prohlédněte si celou sérii Cynthia Nixon: Tah s rakovinou se jí vyplatil

Všechny příspěvky v kategorii: Cynthia Nixon   |   předchozí příspěvek: Cynthia Nixon ze Sexu ve městě: Ukázala miminko, které má s přítelkyní

Cynthia Nixon ze Sexu ve městě: Ukázala miminko, které má s přítelkyní

00:02 | 17.02.2011

Herečka z oblíbeného seriálu Sex ve městě Cynthia Nixon ukázala první oficiální fotografie svého syna Maxe, který se jí narodil ve vztahu s přítelkyní Christine Marinoni.
Obě ženy, které jsou spolu už od roku 2004, nesdělily žádné informace o biologickém otci dítěte.
Pro Cynthii to ale není první dítě.  S bývalým manželem Dannym Mozesem má už dvě, patnáctiletou dceru a osmiletého syna. S manželem se ale rozešla v roce 2001 a rok později už potkala svou současnou přítelkyni.

Prohlédněte si celou sérii Cynthia Nixon ze Sexu ve městě: Ukázala miminko, které má s přítelkyní

Všechny příspěvky v kategorii: Cynthia Nixon


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období