iHOT

Aneta Vignerová: Svého fotbalistu vytáhla na nákupy a chce nový byt

00:03 | 05.04.2014

Misska Aneta Vignerová dlouho známost s fotbalistou Michalem Zemanem tajila. Po Tomáši Ujfalušim je to už její druhá "kopačková" známost, tentokrát to ale vypadá, že Aneta má větší plány, než v předchozím vztahu.
Michala dokonce vytáhla na nákupy bot do nového obchodu značky CCC na pražské Pankráci, pak ale konstatovala, že se jí boty už nikam nevejdou.
Aneta si v novém obchodě vybrala hned několik párů bot, ale posteskla si, že bohužel již své módní úlovky nemá kam dávat a rozhodla se proto se svým přítelem porozhlédnout po novém bytě. „S partnerem milujeme módu a bohužel v současném bytě nemám šatnu a ráda bych v novém a větším bydlení dala svému oblečení a botám pořádný domov v podobě velké šatny," svěřila se Vignerová se svými plány.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Svého fotbalistu vytáhla na nákupy a chce nový byt

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Tvrdí, že s modelkami nekamarádí

Aneta Vignerová: Tvrdí, že s modelkami nekamarádí

00:05 | 20.03.2014

Misska Aneta Vignerová prozradila, že s ostatními modelkami zrovna nepeče. Zatímco jiné její kolegyně spolu tráví hromadu soukromého času, nebo společně vyrážejí na společenské akce, Vignerová v jednom ze svých posledních rozhovorů potvrdila, že její kamarádky, kterým se například svěřuje se svým soukromým, rozhodně nemají s modelingem nic společného.
To bylo ostatně vidět i na narozeninách kadeřnického studia Gryf, kam Vignerová dorazila s velkým zpožděním, odbyla si svoje povinnosti a zase bez velkých řečí odešla.
Když není Vignerová fanynkou ostatních modelek, zdá se, že je rozhodně fanynkou fotbalistů. Má už za sebou vztah s Tomášem Ujfalušim, za kterým se dokonce na čas přestěhovala do Turecka. A nyní už zhruba půl roku randí s mladým fotbalistou Michalem Zemanem, který kopal rok v německých nižších soutěžích a nyní je na námluvách v opavském klubu.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Tvrdí, že s modelkami nekamarádí

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Už má chlapa a dokonce i vlastní parfém

Aneta Vignerová: Už má chlapa a dokonce i vlastní parfém

00:05 | 22.01.2014

Miss České republiky Aneta Vignerová je další z celebrit, které mají vlastní parfém. Akorát že nová vůně její jméno rozhodně nenese. Vignerová se pouze měla podílet na tvorbě kolekce vůní s přídavkem feromonů ve světovém ráji parfémů v Provence a následně nafotit pro parfém kampaň s finalistou soutěže Muž roku 2012, Robertem Anderlem.
Podílet se na tvorbě parfémů ostatně Vignerová ani nikdy nechtěla. Kšeft je ale kšeft. „Vytváření vůně probíhalo už od léta v jihofrancouzském Grasse, které nese zasloužený titul světového hlavního města parfémů. Testovala jsem jednotlivé olejíčky a vybírala ty nejvhodnější kombinace vůní."
Tvůrce luxusního parfému, který si pro spolupráci vybral smyslnou Anetu, se inspiroval Anastasií ze sexy románu, který bude mít údajně do dvou let také filmové zpracování.
Vignerová je ostře sledovaná bulvárem od doby, co se rozešla s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Zatím je jen jasné, že Silvestra neprožila sama a netají se tím, že sama už není. Ale teprve průběh nového roku podle ní ukáže, jestli je to ten pravý. Víc k nové známosti Vignerová uvést prozatím nechtěla.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Už má chlapa a dokonce i vlastní parfém

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Předvádí se v obchoďáku

Aneta Vignerová: Předvádí se v obchoďáku

00:06 | 10.09.2013

Misska Aneta Vignerová měla před lety dobře našlápnuto. Jako většina modelek zalovila mezi sportovci a ulovila fotbalistu Tomáše Ujfalušiho.
Ten v té době kopal v tureckém Instanbulu a Vignerová byla v turecké metropoli pečená vařená. Pak ale zazvonil zvonec a vztahu s bohatým sportovcem byl konec.
Vignerová se tak musela vrátit zpátky k modelingu a bere doslova všechno. V létě například předváděla golfové oblečení přímo na hřišti během turnaje. O uplynulém víkendu se zase ukázala v pražském obchodním centru Chodov, kde téměř celý den předváděla obchoďákovou módu pro pár kolemjdoucích.
Vignerová zatím do společnosti chodí se svým kamarádem a tvrdí, že zatím žádný vztah nehledá. Těžko ale takovému tvrzení věřit. Přistání z luxusních společenských večírků na obchoďákové přehlídkové molo je pro Vignerovou určitě tvrdé.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Předvádí se v obchoďáku

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Vignerová s Faltýnovou: Mají problém s dekolty

Vignerová s Faltýnovou: Mají problém s dekolty

00:05 | 29.08.2013

Přehlídky Top Secret, která se konala tradičně v jednom z pražských luxusních hotelů, proběhla hned s několika problémy.
Modelky na přehlídkovém mole v rámci show, která měla být úžasná a nevídaná, padaly  a vrávoraly jedna za druhou. A úžasnou úroveň módního podniku dokreslily i Aneta Vignerová a Petra Faltýnová, které celou svoji přítomnost na přehlídce věnovaly svým problematickým dekoltům.
Faltýnová ráda provokuje, a tak si vzala průsvitné šaty, které doslova odhalily vše, až to nakonec zaskočilo samotnou Faltýnovou, které navíc ještě byla zima. Stejně jako padajícím modelkám na přehlídkovém mole jí ale nezbylo, než svou špatně rozehranou partii dohrát až do konce.
Vignerová zase vložila svoje vnady do hlubokého výstřihu na svých bílých šatech, příliš pozdě ale zjistila, že vyrazit bez podprsenky nebyl vůbec dobrý nápad...

Prohlédněte si celou sérii Vignerová s Faltýnovou: Mají problém s dekolty

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Takhle ze sebe udělala čerta


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Dara Rolins (76)
Marta Jandová (75)
Taťána Kuchařová (75)
Lindsay Lohan (74)
Lucie Bílá (72)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období