iHOT

Aneta Vignerová: Tajné rande s fotbalistou

00:04 | 13.06.2014

Aneta Vignerová zjevně zase randí s fotbalistou Michalem Zemanem. Moc ale nechce, aby se to vědělo. Jak jinak si vysvětlit, že Zeman na otevření designového hotelu dorazil o více jak hodinu později a nejprve se k Vignerové vůbec neměl. Dvojice ale nakonec skončila u společného stolu, kde se dlouho dobře bavila.Vignerová přesto návrat k fotbalistovi rázně popřela tvrzením, že se na akci potkali náhodou. Zeman prý na večírek přišel jako doprovod někoho jiného, zcela evidentně ale k hotelu přišel sám. Fotbalista také až do chvíle, kdy se jeho vztah s Vignerovou stal před několika měsíci veřejným, na žádné společenské akce příliš nechodil.Vignerovou navíc pozornost, kterou její tajné rande s fotbalistou upoutala, docela rozhodila. Neudržela nervy na uzdě a dokonce ukázala prostředníček.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Tajné rande s fotbalistou

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Prvomájová líbačka s fotbalistou

Aneta Vignerová: Prvomájová líbačka s fotbalistou

00:02 | 03.05.2014

Svátek lásky neminul ani některé celebrity. Respektive některé osobnosti si k prvomájovému polibku por rozkvetlým stromem pozvali společnosti a nechali se u toho vyfotit. Třeba jako misska Aneta Vignerová, která si první máj - lásky čas užívala se svým fotbalistou Michalem Zemanem.A prozradila i něco pikantnějšího. „Michal líbá dobře, jsme spolu na stejné vlně, a tak se cítím v současné době spokojená," práskla Vignerová něco o svém vztahu s fotbalistou, se kterým randí od srpna loňského roku. Do společnosti s ním ale začala chodit až před několika týdny.Pro Vignerovou jde už o druhý vztah s fotbalistou. Ostatně sportovci bývají velmi často partnery pohledných modelek, a tak před Zemanem se Vignerové podařilo na čas ulovit nesrovnatelně slavnějšího Tomáše Ujfalušiho.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Prvomájová líbačka s fotbalistou

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Svého fotbalistu vytáhla na nákupy a chce nový byt

Aneta Vignerová: Svého fotbalistu vytáhla na nákupy a chce nový byt

00:03 | 05.04.2014

Misska Aneta Vignerová dlouho známost s fotbalistou Michalem Zemanem tajila. Po Tomáši Ujfalušim je to už její druhá "kopačková" známost, tentokrát to ale vypadá, že Aneta má větší plány, než v předchozím vztahu.
Michala dokonce vytáhla na nákupy bot do nového obchodu značky CCC na pražské Pankráci, pak ale konstatovala, že se jí boty už nikam nevejdou.
Aneta si v novém obchodě vybrala hned několik párů bot, ale posteskla si, že bohužel již své módní úlovky nemá kam dávat a rozhodla se proto se svým přítelem porozhlédnout po novém bytě. „S partnerem milujeme módu a bohužel v současném bytě nemám šatnu a ráda bych v novém a větším bydlení dala svému oblečení a botám pořádný domov v podobě velké šatny," svěřila se Vignerová se svými plány.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Svého fotbalistu vytáhla na nákupy a chce nový byt

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Tvrdí, že s modelkami nekamarádí

Aneta Vignerová: Tvrdí, že s modelkami nekamarádí

00:05 | 20.03.2014

Misska Aneta Vignerová prozradila, že s ostatními modelkami zrovna nepeče. Zatímco jiné její kolegyně spolu tráví hromadu soukromého času, nebo společně vyrážejí na společenské akce, Vignerová v jednom ze svých posledních rozhovorů potvrdila, že její kamarádky, kterým se například svěřuje se svým soukromým, rozhodně nemají s modelingem nic společného.
To bylo ostatně vidět i na narozeninách kadeřnického studia Gryf, kam Vignerová dorazila s velkým zpožděním, odbyla si svoje povinnosti a zase bez velkých řečí odešla.
Když není Vignerová fanynkou ostatních modelek, zdá se, že je rozhodně fanynkou fotbalistů. Má už za sebou vztah s Tomášem Ujfalušim, za kterým se dokonce na čas přestěhovala do Turecka. A nyní už zhruba půl roku randí s mladým fotbalistou Michalem Zemanem, který kopal rok v německých nižších soutěžích a nyní je na námluvách v opavském klubu.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Tvrdí, že s modelkami nekamarádí

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Už má chlapa a dokonce i vlastní parfém

Aneta Vignerová: Už má chlapa a dokonce i vlastní parfém

00:05 | 22.01.2014

Miss České republiky Aneta Vignerová je další z celebrit, které mají vlastní parfém. Akorát že nová vůně její jméno rozhodně nenese. Vignerová se pouze měla podílet na tvorbě kolekce vůní s přídavkem feromonů ve světovém ráji parfémů v Provence a následně nafotit pro parfém kampaň s finalistou soutěže Muž roku 2012, Robertem Anderlem.
Podílet se na tvorbě parfémů ostatně Vignerová ani nikdy nechtěla. Kšeft je ale kšeft. „Vytváření vůně probíhalo už od léta v jihofrancouzském Grasse, které nese zasloužený titul světového hlavního města parfémů. Testovala jsem jednotlivé olejíčky a vybírala ty nejvhodnější kombinace vůní."
Tvůrce luxusního parfému, který si pro spolupráci vybral smyslnou Anetu, se inspiroval Anastasií ze sexy románu, který bude mít údajně do dvou let také filmové zpracování.
Vignerová je ostře sledovaná bulvárem od doby, co se rozešla s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Zatím je jen jasné, že Silvestra neprožila sama a netají se tím, že sama už není. Ale teprve průběh nového roku podle ní ukáže, jestli je to ten pravý. Víc k nové známosti Vignerová uvést prozatím nechtěla.

Prohlédněte si celou sérii Aneta Vignerová: Už má chlapa a dokonce i vlastní parfém

Všechny příspěvky v kategorii: Aneta Vignerová   |   předchozí příspěvek: Aneta Vignerová: Předvádí se v obchoďáku


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (153)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (78)
Lucie Bílá (76)
Dara Rolins (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (71)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
červenec 2014
červen 2014
květen 2014

Předchozí období