iHOT

Aňa Geislerová: V baru bez manžela

Aňa Geislerová s Jiřím Strachem
Aňa Geislerová: V baru bez manžela (Aňa Geislerová s Jiřím Strachem)
13:40 | 06.02.2012

Aňa Geislerová se sotva vrátila z filmového festivalu Sundance v Americe, a hned se objevila na nominačním večeru Českého lva. Tentokrát ale bez svého manžela Zdeňka Janáčka. Vypadá to, jakoby si manžele účast na filmových cenách rozdělili. Na předávání Cen filmové kritiky zase naopak dorazil Janáček bez své manželky.
Geislerová si ale večer užila ve společnosti režiséra Jiřího Stracha, se kterým se na baru v kině Lucerna tvářila chvílemi až spiklenecky.
Docela podobné to bylo ale i u její kolegyně Hany Vágnerová, která se ovšem spiklenecky tvářila jak ve společnosti Ondřeje Havelky, tak za přítomnosti Marka Taclíka.
Dorazila i Jana Plodková s přítelem, a předvedla další extravagantní brýle, které se už pomalu stávají jakýmsi jejím poznávacím znamením, dvojice ale brzy odešla. To neplatí pro Bolka Polívku, který se kolem baru pohyboval jak v přítomnosti různých kolegů, především ale s mnoha sklenkami alkoholu v ruce.

Autor: iHOT.cz





Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová

DISKUSE "Aňa Geislerová: V baru bez manžela"