iHOT

Stivínová s Geislerovou: V noci běhaly po Varech se šperky za milióny

00:03 | 13.07.2014

Herečky Zuzana Stivínová a Aňa Geislerová byly posledními dámami, které si na karlovarské večírky zapůjčily luxusní šperky. Obě ale tak trochu přebraly a bez problémů běhaly v noci po karlovarských ulicích s drahými šperky na krku. Zuzana Stivínová si nenechala ujít večírek časopisu Elle, ze kterého sice odcházela kolem půlnoci, měla ale trochu upito a se zapálenou cigaretou se vydala do ulic i přesto, že na sobě měla šperky v hodnotě několika set tisíc korun.Ve stejné chvíli Aňa Geislerová absolvovala svůj poslední letošní karlovarský večírek se šperky za 3 milióny. Ta ale na party přišla v nedobré náladě a viditelně unavená po svých alkoholových eskapádách. Z večírku se vytratila po necelé hodince i s drahými šperky.

Aňa Geislerová: Alkoholem unavená herečka zase pila. A mobil hodila do řeky

00:02 | 12.07.2014

Aňa Geislerová se dokázala společensky unavit už na odpolední projekci filmu Fair Play, ze které jí musel s odchodem pomáhat manžel Zdeněk Janáček.Herečka se z toho ani pořádně nevyspala. Druhý den na tiskové konferenci byla viditelně unavená a energii hledala v kávě.Ani značná únava jí ale nezabránila, aby se další noc rozjela znovu, a to rovnou na nejluxusnější party celého festivalového týdne.Geislerová na večírek dorazila zase sama, tedy bez svého manžela a jeho přítomnost tentokrát nevyžadovala ani při odchodu. To už byla zase značně připitá a party opustila v bujaré náladě ve společnosti přátel. Druhý den pak hasiči v řece museli hledat její mobilní telefon. Jak se jí povedlo telefon dostat do vody, ale herečka zatím nepřiznala.

Aňa Geislerová: Společensky unavenou herečku zachraňoval manžel

00:04 | 11.07.2014

Aňa Geislerová se může na svého manžela Zdeňka Janáčka spolehnout. I když mu před časem na chvíli utekla za jiným, po porodu třetího dítěte se k němu zase vrátila.Geislerová je sice ve Varech už od samého začátku, s manželem se ale nikde objevovala. Dokonce ani na slavnostním uvedení filmu Fair Play. Na červený koberec totiž dorazila se svými kolegyněmi Evou Josefíkovou a Judit Bardos.Geislerová už ale film viděla několikrát, takže po téměř celou dobu promítání seděla v přilehlé VIP prostoru, kde se zjevně občerstvovala víc, než by bylo zdrávo. A najednou se objevil její manžel, který společensky unavenou herečku vedl a podpíral, jak se jen dalo a neztratil přitom úsměv na tváři.

Prohlédněte si celou sérii Aňa Geislerová: Společensky unavenou herečku zachraňoval manžel

Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová   |   předchozí příspěvek: Aňa Geislerová: Chystá módní kolekci z kůže

Aňa Geislerová: Chystá módní kolekci z kůže

00:04 | 19.02.2014

Herečka Aňa Geislerová je takovou neoficiální českou módní ikonou. Snad proto, že v minulosti dokonce navrhovala vlastní řadu pro jistou módní značku. A ve svém návrhářství hodlá Aňa pokračovat, tentokrát ve spolupráci s nově otevřeným concept storem the DOGS.
Geislerová pro designový obchod v centru Prahy bude navrhovat především kolekci kožených doplňků a pak také něco prý velmi překvapivého. Sama herečka ale ještě nechtěla při otevření obchodu prozradit, o co půjde.
Concept store the DOGS je jediným kamenným obchodem u nás s nabídkou „high street značek", jako je Massimo Trulli, Campomaggi, Fred de la Bretoniere (Fred de la Bretoniere, Shabbies Amsterdam, Fretons) a Chibs, za kterými zákazníci dosud jezdili do Londýna, Paříže nebo Milána.

Prohlédněte si celou sérii Aňa Geislerová: Chystá módní kolekci z kůže

Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová   |   předchozí příspěvek: Aňa Geislerová: S "mouchou" Goldblumem si dala šampaňské

Aňa Geislerová: S "mouchou" Goldblumem si dala šampaňské

00:04 | 12.02.2014

Aňa Geislerová se kdysi pokoušela o zahraniční kariéru a i když s filmy, ve kterých hraje, obvykle cestuje po zahraničních festivalech, žádnou velkou nabídku jí to nikdy nepřineslo.
Nakonec si ale za ní Hollywood došel až do pražské Lucerny, de se o víkendu bez velké pozornosti konala premiéra filmu Grandhotel Budapešť. Organizátoři večera jakoby snad chtěli celou akci utajit. Přitom z berlínského festivalu přijela řada světových jmen v čele s Jeffem Goldblumem, který se stal legendou díky filmu Moucha.
Geislerová, která na premiéře nechyběla, měla štěstí. Na první pohled velký gentleman Goldblum si s ní dal sklenku sektu Martini.
Spolu s ním na podivně komorní večer přicestovala i mladá herecká naděje nominovaná na Oscara Saoirse Ronan nebo režisér Wes Anderson.

Prohlédněte si celou sérii Aňa Geislerová: S "mouchou" Goldblumem si dala šampaňské

Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová   |   předchozí příspěvek: Aňa Geislerová tvrdí: Jsou muži hlavní a muži vedlejší


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období