iHOT

Aňa Geislerová: Chystá módní kolekci z kůže

00:04 | 19.02.2014

Herečka Aňa Geislerová je takovou neoficiální českou módní ikonou. Snad proto, že v minulosti dokonce navrhovala vlastní řadu pro jistou módní značku. A ve svém návrhářství hodlá Aňa pokračovat, tentokrát ve spolupráci s nově otevřeným concept storem the DOGS.
Geislerová pro designový obchod v centru Prahy bude navrhovat především kolekci kožených doplňků a pak také něco prý velmi překvapivého. Sama herečka ale ještě nechtěla při otevření obchodu prozradit, o co půjde.
Concept store the DOGS je jediným kamenným obchodem u nás s nabídkou „high street značek", jako je Massimo Trulli, Campomaggi, Fred de la Bretoniere (Fred de la Bretoniere, Shabbies Amsterdam, Fretons) a Chibs, za kterými zákazníci dosud jezdili do Londýna, Paříže nebo Milána.

Prohlédněte si celou sérii Aňa Geislerová: Chystá módní kolekci z kůže

Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová   |   předchozí příspěvek: Aňa Geislerová: S "mouchou" Goldblumem si dala šampaňské

Aňa Geislerová: S "mouchou" Goldblumem si dala šampaňské

00:04 | 12.02.2014

Aňa Geislerová se kdysi pokoušela o zahraniční kariéru a i když s filmy, ve kterých hraje, obvykle cestuje po zahraničních festivalech, žádnou velkou nabídku jí to nikdy nepřineslo.
Nakonec si ale za ní Hollywood došel až do pražské Lucerny, de se o víkendu bez velké pozornosti konala premiéra filmu Grandhotel Budapešť. Organizátoři večera jakoby snad chtěli celou akci utajit. Přitom z berlínského festivalu přijela řada světových jmen v čele s Jeffem Goldblumem, který se stal legendou díky filmu Moucha.
Geislerová, která na premiéře nechyběla, měla štěstí. Na první pohled velký gentleman Goldblum si s ní dal sklenku sektu Martini.
Spolu s ním na podivně komorní večer přicestovala i mladá herecká naděje nominovaná na Oscara Saoirse Ronan nebo režisér Wes Anderson.

Prohlédněte si celou sérii Aňa Geislerová: S "mouchou" Goldblumem si dala šampaňské

Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová   |   předchozí příspěvek: Aňa Geislerová tvrdí: Jsou muži hlavní a muži vedlejší

Aňa Geislerová tvrdí: Jsou muži hlavní a muži vedlejší

00:05 | 27.01.2014

Herečka Aňa Geislerová nechyběla na udílení Cen české filmové kritiky, kde předávala cenu pro nejlepšího herce v hlavní roli. A než uvedla nominované kolegy, celkem vtipně prohlásila, že jsou muži hlavní a muži vedlejší. Šlo zjevně o narážku na její soukromý život. Geislerová totiž nejprve odešla od svého manžela Zdeňka Janáčka, se kterým má dvě děti a pořídila si třetího potomka s bohatým kontroverzním podnikatelem Martinem Shenarem. Záhy se ale vrátila zpátky k manželovi, aniž by se k tomu kdy oficiálně vyjádřila. Občas si ale dopřeje nějakou tu dvojsmyslnou poznámku, jako na jinak celkem nudném předávání filmových cen, kde předala cenu Jiřímu Schmitzerovi. S ním a také s režisérem Davidem Ondříčkem trávila během večera nejvíc času, protože na galavečer přišla sama.

Prohlédněte si celou sérii Aňa Geislerová tvrdí: Jsou muži hlavní a muži vedlejší

Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová   |   předchozí příspěvek: Aňa Geislerová: Stojí 40 tisíc

Aňa Geislerová: Stojí 40 tisíc

00:05 | 06.11.2013

Stock Plzeň odhalil kalendář pro rok 2014! Slavnostní křest českého Pirelli proběhl 4. 11. v pražské restauraci Siddharta Café za účasti patronky Ani Geislerové, autora fotografií Adolfa Ziky a zástupců společnosti Stock. Celou akci uváděl Ivo Apfel a hlavní části programu doplnila vystoupení zpěvačky Eki. Při premiéře byly odtajněny fotografie patronky Ani a 12 krásných žen, které vzešly z dlouhodobého výběru a staly se tvářemi kalendáře.
Křest kalendáře doprovodila dražba, ve které se vydražilo 195.000,- za 13 original signovaných fotografií. Titulní fotografii patronky Ani vydražil jeden z hostů křestu za 38.333,-, po aukci však ještě tuto částku navýšil a zaokrouhlil tak celkovou vydraženou částku na 200.000 Kč. Do dražby se zapojil i herec Lukáš Langmajer, který původně vydražil fotku Simony za 8.333,-, později ale fotografii předražil jiný host za částku o 10 tisíc vyšší. Výtěžek dražby bude věnován na charitativní účely Vánočního bazaru patronky kalendáře Aňy Geislerové.

Prohlédněte si celou sérii Aňa Geislerová: Stojí 40 tisíc

Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová   |   předchozí příspěvek: Aňa Geislerová: K Vánocům dostane kalendář

Aňa Geislerová: K Vánocům dostane kalendář

00:02 | 03.11.2013

Herečka Aňa Geislerová je sice součástí kalendáře Proměny 2014, zároveň je ale také patronkou dalšího slavného kalendáře Stock 2014. A ten si letos nadělí k Vánocům.
Kalendář Stock pro rok 2014 letos razí zcela novou filozofii a místo známých modelek či hereček představuje „obyčejné" české krásky, které z přihlášených vybrala odborná porota, ve které seděla i Geislerová.
Křest kalendáře, který se uskuteční už příští týden, doprovodí dražba všech 13 titulních fotografií. Výtěžek dražby bude věnován na charitativní účely Vánočního bazaru Aňy Geislerové.

Prohlédněte si celou sérii Aňa Geislerová: K Vánocům dostane kalendář

Všechny příspěvky v kategorii: Aňa Geislerová   |   předchozí příspěvek: Aňa Geislerová: Anděl s ďáblem v těle


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Dara Rolins (76)
Marta Jandová (75)
Taťána Kuchařová (74)
Lindsay Lohan (74)
Lucie Bílá (72)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období