iHOT

Prachařová, Moravcová nebo Munzarová: Které z nich to na skútru sekne nejvíc?

00:05 | 31.07.2014

Agáta Prachařová, Nikol Moravcová nebo vášnivá motorkářka Bára Munzarová. Všechny se rády pohybují na dvou kolech, každá má ale jiný styl.
Agáta Prachařová nafasovala stylový červený skútr Vespa. Jízdu na něm si ale režíruje po svém, a tak nemá třeba helmu na hlavě a místo řízení se musí věnovat také kouření cigarety.
Nikol Moravcová jezdí na skútru už několik let. Ani ona si s helmou na kratší vzdálenosti neláme moc hlavu, nás by ale spíš zajímalo, po kom svému skútru dala vulgární přezdívku K.n.a.
Obě modelky zkrátka mají skútr jako módní doplněk, což není případ herečky Báry Munzarové. Ta si na svůj silný stroj Yamaha pořídila snad všechno. Luxusní černou helmu a dokonce i koženou kombinézu.
Nejpohodlnější ze všech to ale stejně má Andrea Kerestešová. Ta se před časem přiznala, že se bojí řídit cokoliv, takže se nechává vozit, samozřejmě nejčastěji svým přítelem Mikolášem Růžičkou na jeho skútru Vespa.

Agáta Prachařová: Ve vlastním kadeřnictví myje vlasy bráchovi

00:02 | 29.06.2014

Agáta Prachařová před časem oznámila, že hodlá seknout s bulvárem, když ale otevírala vlastní kadeřnictví, rychle ho povolala do zbraně. Salón v centru Prahy totiž zatím zeje prázdnotou a Agáta ho otevřela za skromných okolností. Jen s bráchou Vincentem Navrátilem a sestrou Kordulou. Vincent se také stal hlavní atrakcí krátkého slavnostního otevření, když si od Agáty musel nechat umýt a vyfoukat vlasy.Agáta si pro otevření salónu zvolila podivný čas. Včera totiž odjela na měsíční dovolenou do Francie a svůj salón, který ji jistě nestál zrovna málo peněz, nechá tak trochu osudu.Prachařová zatím neudělala díru do světa se svým oblečením, které prodává po internetu a doufá, že s kadeřnictvím z ní konečně bude opravdová podnikatelka.

Prohlédněte si celou sérii Agáta Prachařová: Ve vlastním kadeřnictví myje vlasy bráchovi

Všechny příspěvky v kategorii: Agáta Hanychová   |   předchozí příspěvek: Agáta Prachařová: Na skútr se zapálenou cigaretou

Agáta Prachařová: Na skútr se zapálenou cigaretou

00:06 | 12.06.2014

Jak řídí skútr Agáta Prachařová? Nejprve si zapálí cigaretu, pak uloží svoji kabelku Gucci do úložného prostoru pod sedadlem a poté se zapálenou cigaretou nasedne na skútr a zmizí v pražských ulicích.Tak nějak se Prachařová na svém červeném skútru předváděla, když si nenechala ujít sraz účinkujících z připravovaného muzikálu Mamma Mia. A to všechno bez helmy na hlavě. Ono by se taky v helmě docela blbě kouřilo...Mamma Mia ostatně bude zřejmě velkým muzikálovým hitem. Nikde po světě, kde byl uváděn, tomu zatím nebylo jinak. Jiné připravované muzikály mají štěstí, že budou mít své premiéry alespoň o několik týdnů dříve. Mamma Mia se totiž bude uvádět až od prosince a k už tak hvězdnému obsazení nově přibyl ještě Tomáš Matonoha, který se nechal přemluvit pro alternaci Sama, tedy jednoho z otců.

Prohlédněte si celou sérii Agáta Prachařová: Na skútr se zapálenou cigaretou

Všechny příspěvky v kategorii: Agáta Hanychová   |   předchozí příspěvek: Agáta Prachařová: Zabalila si Vuittonku a vyrazila na skútr

Agáta Prachařová: Zabalila si Vuittonku a vyrazila na skútr

00:03 | 01.06.2014

Agáta Prachařová nedávno prohlásila, že definitivně hodlá seknout s prací bulvární reportérky a zřejmě si do budoucna vystačí s prezentací na sociálních sítích.Sotva Agáta dotočila videoklip  s Doktorem PP, zabalila si Vuittonku a se svým manželem Jakubem Prachařem vyrazila na výlet na skútrech. Vlastně zabalila Vuittonky rovnou dvě, protože Prachařova taška na jeho skútru je jen barevnou variantou klasického designu této značky. Jejich cena se samozřejmě pohybuje v řádu několika desítek tisíc korun. Agáta a Jakub nedávno oslavili první výročí svatby a oba si svoje manželství zatím nemůžou vynachválit. Prachařová dokonce přiznala, že plánují miminko, ale rozhodně ne nijak brzy. "Chci ještě vydělávat peníze, dokud to jde, a navíc zase nechci mít to obrovské břicho. Rok bych nemohla ani kouřit, což by bylo taky hrozný," uzavřela téma rodiny s humorem Agáta.

Prohlédněte si celou sérii Agáta Prachařová: Zabalila si Vuittonku a vyrazila na skútr

Všechny příspěvky v kategorii: Agáta Hanychová   |   předchozí příspěvek: Agáta Prachařová: Týden dovolené a je z ní lazar

Agáta Prachařová: Týden dovolené a je z ní lazar

00:03 | 10.05.2014

Agáta Prachařová si chtěla užít týden dovolené u moře. A původně měla šťastnou ruku. Odlétala totiž jen několik dní po sebevraždě Ivety Bartošové a unikla tak pubertálnímu třeštění médií před jejím domem.Dovolená v Turecku ale nakonec pro Agátu tak idylická nebyla. Vrátila se totiž s poraněnou rukou a prodloužila si tak sérii svých zdravotních problémů.Ještě před dovolenou Prachařová předtočila rozhovor pro rozhlasovou stanici Frekvence 1, ve kterém se rozpovídala o rozpadu skupiny NightWork, jejíž byl Jakub Prachař kytaristou. A nebrala si servítky. Za viníka rozpadu kapely označila Vojtu Dyka. Navíc potvrdila, že v následujících měsících hodlá praštit s prací bulvární reportérky.

Prohlédněte si celou sérii Agáta Prachařová: Týden dovolené a je z ní lazar

Všechny příspěvky v kategorii: Agáta Hanychová   |   předchozí příspěvek: Agáta Prachařová: K fence Vuitton boty stejné značky


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období