iHOT

Agáta Prachařová: Vyrazila do kina s dcerou svojí tchýně

00:06 | 11.04.2014

Agáta Prachařová si nenechala ujít premiéru Mádlova filmu Pojedeme k moři, který mimochodem většina diváků pochválila. A kino pojala jako malou rodinnou sešlost.
Její manžel Jakub Prachař totiž premiéru moderoval, a tak zřejmě neměl úplně náladu svoji ženu pořádně přivítat, když do kina Lucerna přišla. Manželé se odbyli jen běžným "ahoj" a nic na tom nezměnila ani Prachařova sestra.
Právě s Marianou do kina Agáta dorazila a během projekce také seděli vedle sebe. Na večírek pak z divadla přišla i Dana Batulková, díky které se Agáta s Prachařem alespoň na chvíli sešli u jednoho stolu. I drtivou většinu večírku totiž strávili odděleně.

Agáta Prachařová: Místo modelek bude vychovávat rovnou hvězdy. Samozřejmě za peníze

00:03 | 09.03.2014

Agátě Prachařové se musí uznat, že to byla právě ona, kdo před lety vymyslel kurzy modelek. Ty sy samozřejmě dívky platily a Agáta je na nich učila, co a jak. Pak se s takovými kurzy roztrhnul doslova pytel a na lesku modelingu se v současné době asi nejlépe veze Dominika Mesarošová, které se s kurzy pro modelky dokonce daří několikrát v roce létat k moři.
Prachařová teď šla ale ještě dál. Vyhlásila víkendové kurzy a tvrdí, že zájemkyně nemusí toužit jen po obyčejné kariéře modelky, neboť ona z nich udělá rovnou hvězdy showbyznysu. A samozřejmě za pěkné peníze. Víkendový kurz totiž u Agáty stojí 5 tisíc na osobu.
Do nového byznysu se Agáta navíc pustila s Evou Descatelo, se kterou pracuje jako reportérka televizního bulvárního magazínu, což je zatím vrchol jejich hvězdné kariéry. Ale jak slibuje Agátin leták, zájemkyně o hvězdný víkendový kurz se mohou těšit alespoň na tradiční styling, pózování před fotografem, líčení a k tomu pravděpodobně pár veselých historek z natáčení...

Agáta Prachařová: Valentýna strávila v horečkách

00:02 | 16.02.2014

Agáta Prachařová se loni těšila z romantického Valentýna, letos je ale pěkně naštvaná. Romantiku vystřídala totiž angína a vysoké horečky.
Prachařová přitom Valentýna chtěla strávit na chalupě, kam také odjela, musela ale navštívit místní nemocnici a romantika se rozplynula.
Přitom ještě před koncem pracovního týdne si Agáta nenechala ujít otevření japonské restaurace Zdeňka Pohlreicha, i když už tam vypadala trochu bez nálady.
Nepovedený Valentýn pro ni nakonec skončil brzkým přesunem zpátky do Prahy, kde znovu musela navštívit nemocnici.

Prohlédněte si celou sérii Agáta Prachařová: Valentýna strávila v horečkách

Všechny příspěvky v kategorii: Agáta Hanychová   |   předchozí příspěvek: Agáta Prachařová: Lovila kapry

Agáta Prachařová: Lovila kapry

00:02 | 26.12.2013

Agáta Prachařová pořádala pro svou velkou rodinu před Štedrým dnem vánoční párty, na které nechyběla její matka Veronika Žilková, i tchýně Dana Batulková. Proto Agáta potřebovala opravdu hodně ryb.
Nachytat si je Agáta mohla přímo z kádě o den dříve, když si nenechala ujít vánoční večírek divadla Hybernia, který se každoročně koná v Průhonicích. A právě na této párty se rozdávají ryby a vánočny zadarmo, tudíž si večírek nenechá ujít lecjaká celebrita.
Agáta u kádě mrzla jen v šortkách a spoře oblečená absolvovala i kuchání kapra. Stejně jako třeba Petr Janda nebo Jiřina Bohdalová. Ta dokonce na párty vypila několik panáků Metaxy a pak už s režisérem Zdeňkem Zelenkou uháněla s kaprem a vánočkami domů.

Prohlédněte si celou sérii Agáta Prachařová: Lovila kapry

Všechny příspěvky v kategorii: Agáta Hanychová   |   předchozí příspěvek: Agáta Prachařová: Vánoce stráví v dupačkách

Agáta Prachařová: Vánoce stráví v dupačkách

00:02 | 22.12.2013

Agáta Prachařová má ráda vše, co je "in", a tak nepohrdla ani novým hitem, tedy dupačkami pro dospělé. A přiznala, že dupačky nosí už dlouho.
Agáta přiznála, že v pohodlných dupačkách strávila celé těhotenství. „Obzvlášť v tom těhotenském období, kdy všechno tlačí, tak tohle je úžasný, že to je volný. A teď je to dobrý na zimu, protože do toho nefouká a nenastydnou vám záda."
Ale Agáta nezůstává v dupačkách jenom doma. Klidně v nich totiž vyrazí i mezi lidi. Třeba v nich vyrazí i na poštu a jednou v nich byla dokonce na večírku.

Prohlédněte si celou sérii Agáta Prachařová: Vánoce stráví v dupačkách

Všechny příspěvky v kategorii: Agáta Hanychová   |   předchozí příspěvek: Agáta Prachařová: Tvrdí, že doma měla 250 zvířat. Co s nimi udělala?


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (148)
Simona Krainová (95)
Andrea Verešová (85)
Dara Rolins (76)
Marta Jandová (75)
Lindsay Lohan (74)
Taťána Kuchařová (74)
Lucie Bílá (72)
Madonna (69)
Vendula Svobodová (64)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
duben 2014
březen 2014
únor 2014

Předchozí období