iHOT

Duben 2012

Kráska Romana Jákl Vítová: Musela na operaci s křečovými žílami

00:05 | 30.04.2012

Romana Jákl Vítová se v poslední době ve společnosti ukazovala buď v kalhotách, nebo v dlouhých šatech. A věděla, proč tak dělá. Přestože je Vítová pro mnoho mužů sex idolem, měla problémy s křečovými žílami.
„Mám malé děti a nemůžu si dovolit dlouhou rekonvalescenci. Nehledě na to, že už se z toho postupně stává kromě zdravotního i vizuální problém, takže mě v tom popohnaly i nabídky na focení." říká i po dvou porodech stále velmi štíhlá manželka producenta Petra Jákla.
A v upřímnosti jde Romana ještě dál. „Věděla jsem, že mě křečové žíly nejspíš v životě potrápí, protože jimi trpěly už moje maminka i babička," říká Romana a dodává, že první příznaky ale nerozpoznala. „ Třeba na dovolené v Thajsku mi před pár lety nohy mi otekly tak, že jsem čekala, kdy mi praskne kůže," popisuje své pocity, které tenkrát přičítala špatné funkci lymfatického systému.

Mirek Šimůnek: Idol žen je na 1. máje sám

00:04 | 30.04.2012

Miroslav Šimůnek je sice idolem mnoha žen, na prvního máje ale podle svého tvrzení zůstane úplně sám. „Když někdo řekne, že se blíží 1. máj, vzpomenu si na to, jak mi bylo osm let a celé město pochodovalo v průvodu. Ale na prvního máje u nás v Jilemnici, odkud pocházím, vždycky začaly kvést třešně. S bývalou ženou jsme mívali hezký rituál. Ten den jsme vždycky po ránu chodívali v Praze na Petřín, protože jsme bydleli nedaleko. Vzali jsme si s sebou kafe, sedli si na lavičku, povídali si a dvě hodinky vnímali tu krásu kolem. A samozřejmě jsme se políbili a objímali stromy a tak," zavzpomínal Miroslav Šimůnek. A jak oslaví prvního máje letos? „Teď zrovna rozkvetlou třešeň nemusím hledat a ani nevím, co budu dělat, vždycky plánuju tak maximálně dva tři dny dopředu," přiznal se před několika dny.
Jeho kolega ze seriálu Cesty domů Martin Kraus se přiznal, že na 1. máj nezapomíná a že jeho tradici ctí. „Protože jsem velký romantik, tak si každý rok uděláme s přítelkyní ne procházku, ale vyjížďku na koních a pod první rozkvetlou třešní se políbíme. Den předtím máme výročí, takže pálíme oheň u nás na statku, nebo chodíváme za kamarády do sousední vesnice, a druhý den pak pokračujeme v oslavě výročí právě prvomájovou tradicí. Nejsem člověk, který slaví Valentýna, a taky neumím moc vyznávat lásku, takže se snažím ji spíš dávat najevo, a to kdykoliv během roku, ne jen na prvního máje," říká herec. Kdy jindy se Martin projevil jako romantik? „Pozval jsem přítelkyni na oběd, ale ne do restaurace, udělali jsme si piknik na krásném místě venku v přírodě," prozrazuje svůj tip na romanticky strávené odpoledne.
Viktor Limr zase není zjevně žádný velký romantik „Přiznám se, že první máj mi trochu uniká, ani bych si nevšiml, že se to datum přiblížilo. Mám ho spojené spíš s průvody v minulosti, které zažil asi každý z nás a na které už jsme raději zapomněli. Takže ho nevnímám jako svátek lásky. Ale to neznamená, že nejsem romantik. Naopak - na romantickou procházku se ženou vyrazím rád a kdykoliv, neřeším, jaké je zrovna datum," řekl Viktor Limr.
To Igor Bareš to má úplně jednoduché. Třešeň mu totiž roste rovnou před domem.
"Já prvomájovou tradici dodržuju. Vzhledem k tomu, že nám třešeň roste před barákem, není to problém. Ale potřebuju, aby mi to datum vždycky někdo připomněl. Což se teď stalo, takže už nezapomenu a svou ženu (herečka Antonie Talacková - pozn. red.) políbím. Jinak svátek lásky oslavím taky prací, budeme zkoušet v divadle," říkal Igor Bareš.

Prohlédněte si celou sérii Mirek Šimůnek: Idol žen je na 1. máje sám

Všechny příspěvky v kategorii: Ostatní   |   předchozí příspěvek: Farmář hledá ženu: Lenka s Honzou spolu stráví noc

Rihanna: Po skandálu s holkou dovolenkuje na Havaji

00:03 | 30.04.2012

Je to sotva týden, co zpěvačka Rihanna zase rozvířila novou kauzu, když na internet napsala, že měla konečně po dvou letech první rande. Na to ale vyrazila se ženou, která je nyní považována za její přítelkyni.
Skandál okolo jejího rande ale nechal Rihannu úplně klidnou a ta si odjela zadovádět na Havaj, kam ostatně jezdí řada amerických celebrit.
Tam se Rihanna věnovala především koupání, a tak mohla být na pláži vidět ve svých černých bikinách s třásněmi. Zpěvačka "country" plážový styl navíc zdokonalila o plstěný cowboyský klobouk, který nesundala, ani když se ve vlnách pokoušela pádlovat na surfovém prkně.

Prohlédněte si celou sérii Rihanna: Po skandálu s holkou dovolenkuje na Havaji

Všechny příspěvky v kategorii: Rihanna Rihanna   |   předchozí příspěvek: Rihanna: Randí s holkou

Whitney Houston: Měla poměr s Jacksonem. Ten si ji prý chtěl vzít

00:02 | 30.04.2012

Whitney Houston a Michael Jackson spolu měli tajný poměr, dokonce tak vášnivý, že si ji chtěl Jackson vzít a prý ji dokonce miloval do konce svého života. Jejich vztah, který se odehrával zejména na Jacksonově ranči Neverland, a který ukončila Whitney, se odehrál šest let poté, co zpěvačka měla románek také s Jacksonovým bratrem Jermainem.
Šokující informace  v exkluzivním rozhovoru vyzradil Jacksonův bodyguard. Ten ale zašel poměrně hodně daleko, když mimo jiné řekl, že Jackson byl také několik let impotentní, protože bral drogy a hodně pil. Vpichy po jehlách vydával za pavoučí kousnutí, trpěl anorexií a bez pozornosti se neobešel.
Milostná aférka mezi Jacksonem a Whitney vypukla v roce 1991. Whitney se podle bodyguarda prakticky zavřela k  Jacksonovi na ranč, kde dva týdny dvojice skoro nevylezla z postele. O rok později už ale byla Whitney provdaná za Bobbyho Browna.

Prohlédněte si celou sérii Whitney Houston: Měla poměr s Jacksonem. Ten si ji prý chtěl vzít

Všechny příspěvky v kategorii: Whitney Houston   |   předchozí příspěvek: Whitney Houston: Její ex se chystá prodat její sexuální nahrávky

Jitka Válková: Svatba na zkoušku

00:02 | 29.04.2012

Modelka Jitka Válková se těsně před prvním májem vdala. Vlastně si jen vyzkoušela, jaké by to bylo, kdyby si ji k oltáři vedl její vyvolený. Tím je momentálně Mirek Cipra, který se obvykle od Jitky nehne ani na krok, u jejího slavnostního okamžiku ale nebyl.
Válková se tak klidně mohla vdát za slovenského zpěváka Norberta Peticzkyho, naštěstí šlo ale jen o svatbu na zkoušku.
Modelka je totiž tváří soutěže Souboj nevěst, a tak si oblékla nádherné svatební šaty a naoko si vzala právě Norberta. Svatba to ale byla se vším všudy a "novomanželé" si mohli dopřát i svatební oběd, včetě knedlíčkové polévky, kterou Jitka Norberta krmila.
Válková se do svého vdávání natolik vžila, se byla upřímně dojatá. Možná především tím, že její přítel Mirek Cipra, se kterým chodí už dva roky, ji zatím o roku stále nepožádal.

Prohlédněte si celou sérii Jitka Válková: Svatba na zkoušku

Všechny příspěvky v kategorii: Jitka Válková   |   předchozí příspěvek: Jitka Válková: Na Velikonoce vaří bramboráky s uzeným a se zelím


NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO

TV Zábava

Hudba / film

NEJŽHAVĚJŠÍ KATEGORIE

Agáta Hanychová (154)
Simona Krainová (97)
Andrea Verešová (92)
Marta Jandová (79)
Taťána Kuchařová (79)
Dara Rolins (76)
Lucie Bílá (76)
Lindsay Lohan (75)
Madonna (72)
Gábina Partyšová (68)

Všechny kategorie

ARCHIV FOTOPŘÍSPĚVKŮ

dnes
včera
srpen 2014
červenec 2014
červen 2014

Předchozí období